Menu
Rezervace
Menu
Novinky

Ubytování U Kapličky

V malebném prostředí jižní Moravy, nedaleko Pálavy nabízíme ubytování ve 132 stylových a komfortních 2 - 3 lůžkových pokojích a apartmánech pro téměř 350 hostů.

Něco málo o penzionu

Telefon pro rezervaci
+420 606 766 147
+420 727 877 519
Zpočátku šlo jen o malý penzion, který se postupně se rozrostl na několik částí, kdy každá má své specifické kouzlo a svůj jedinečný půvab, kvůli kterým si je zamiluje každý.

Součástí areálu je restaurace s venkovní terasou, kde si můžete vychutnat třeba sklenici našeho červeného vína a dobrou večeři při západu slunce a příjemném letním vánku. Najdete zde také veškeré prostory, které jsou typické pro vinařství. Jsou to vinárna, vinotéka a vinný sklípek.

Na své si přijdou také milovníci dobré hudby a společenského veselí, pro ty máme Retro Music Club.

Pokud chcete odpočívat a ukázat svému tělu, že vám na něm opravdu záleží, můžete využít služeb našeho wellness & fitness centra, nebo se můžete uvolnit dalšími zajímavými aktivitami, které nabízíme ve Vinařství U Kapličky a také u našich partnerů v blízkém okolí.

Parkování je pro naše hosty samozřejmě zdarma na dvou samostatných parkovištích. Hosté mají rovněž k dispozici úschovnu kol, venkovní bazén a dětský koutek s bazénkem.

Vyberte si ten správný pokoj dle vašich představ

Podle komfortu
Podle rozložení lůžek v pokojích

Nabídka ubytování

Všechny ceny jsou uvedeny včetně snídaně

Pokoje Vyhlídka Superior

Luxusně vybavené pokoje s terasami s výhledem na celé okolí. Snídejte a rozhlédněte se po krásném okolí Jižní Moravy, které svým šarmem očarovalo už mnohé generace.
Více o tomto ubytování
Cena od 3100 Kč
Vybrat pokoj k rezervaci
Jedná se o nejnovější část areálu a nabízíme zde ubytování v moderních pokojích s klimatizací. Ubytováním v těchto pokojích získáte vysoce komfortní zkušenost, slovní spojení ,,jako v bavlnce” konečně získá ten pravý význam. Každý z pokojů je vybaven vlastní terasou a posezením. Tato část penzionu disponuje vlastním parkovištěm, mladou vinicí a krásnou zahradou, kterou vkusně zakončuje nově zbudovaný svatební altán.
Dvoulůžkový pokoj 3100 Kč
Pokoj je vybaven manželskou postelí, sociálním zázemím (sprchový kout, toaleta), stylovým nábytkem, sedací soupravou, lednicí, televizí, Wi-Fi připojením, klimatizací a terasou s výhledem.
Třílůžkový pokoj 4300 Kč
V tomto pokoji najdete manželskou postel a jedno samostatné lůžko, sociální zázemí (sprchový kout, vířivou vanu, toaletu). K výbavě patří také stylový nábytek, sedačka, lednice, televize, Wi-Fi připojení, klimatizace a terasa s okouzlujícím výhledem.
Čtyřlůžkový apartmán 5200 Kč
Apartmán je vybavený dvěma samostatnými ložnicemi. V první ložnici najdete manželskou postel a ve druhé dvě oddělená lůžka. I zde najdete sociální zázemí (sprchový kout, toaletu) a stylový nábytek, lednici, televizi, Wi-Fi připojení, klimatizaci a terasu s výhledem.

Pokoje Nad Vinicí

Vychutnejte si pravou atmosféru svobody a rozlehlosti Jižní Moravy. Vstřebejte Moravskou atmosféru.
Více o tomto ubytování
Cena od 3100 Kč
Vybrat pokoj k rezervaci
Co je Jižní Morava bez vinic? Minulost, přítomnost a budoucnost Jižní Moravy, to jsou vinice, tak si je na své dovolené náležitě vychutnejte, neboť návštěva vinic, to není jen záležitost dobrého vína, tedy jazyku. Jde o vůně, atmosféru a vše ostatní.
Dvoulůžkový pokoj 3100 Kč
Pokoje jsou standardně vybaveny sociálním zázemím (WC, sprchový kout), stylovým nábytkem, sedací soupravou, lednicí, televizí, Wi-Fi, klimatizací a posezením na terase.

Pokoje na Vyhlídce

Poznejte krásy Lednicko-valtického areálu a nechte se okouzlit Jižní Moravou.
Více o tomto ubytování
Cena od 3100 Kč
Vybrat pokoj k rezervaci
V těchto pokojích najdete vše potřebné pro pohodlnou a příjemnou dovolenou. Kromě toho se celá lokalita nachází v blízkosti venkovního bazénu a terasy restaurace Retro grill.
Dvoulůžkový pokoj 3100 Kč
Pokoj je vybaven manželskou postelí, sociálním zázemím (sprchový kout, toaleta), stylovým nábytkem, lednicí, televizí, wi-fi internetem, klimatizací a posezením na terase.
Třílůžkový pokoj 4300 Kč
Pokoj je vybaven manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, sociálním zázemím (vířivá vana, sprchový kout, toaleta) stylovým nábytkem, sedací soupravou, lednicí, televizí, wi-fi připojením a klimatizací.
Čtyřlůžkový pokoj 5200 Kč
Pokoj je vybaven manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, sociálním zázemím (sprchový kout, vířivá vana, toaleta) stylovým nábytkem, sedací soupravou, lednicí, televizí, Wi-Fi připojením a klimatizací.
Šestilůžkový apartmán 9000 Kč
Apartmán je vybaven třemi samostatnými ložnicemi (dvě manželské postele a dvě samostatná lůžka), sociálním zázemím (sprchový kout, vířivá vana, toaleta, pračka) stylovým nábytkem, sedací soupravou, lednicí, televizí, Wi-Fi připojením a klimatizací.

Pokoje Apartmány ve dvoře vinařství

Pár kroků od vinného ráje
Více o tomto ubytování
Cena od 2600 Kč
Vybrat pokoj k rezervaci
K dobrému vínu a k ještě lepší náladě co by kamenem dohodil. Jedna z nejklidnějších částí areálu je paradoxně v blízkosti vinárny, Moravského sklepu. Kromě toho zde najdete také wellness a fitness, tak hurá na cvičení.
Dvoulůžkový pokoj 2600 Kč
Pokoj je vybaven manželskou postelí, sociálním zázemím (sprchový kout, toaleta) stylovým nábytkem, lednicí, televizí, Wi-Fi internetem a klimatizací.
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky 2600 Kč
Pokoj je vybaven dvěma samostatnými lůžky, sociálním zázemím (sprchový kout, toaleta) stylovým nábytkem, lednicí, televizí, a Wi-Fi internetem.
Třílůžkový pokoj 3500 Kč
Pokoj je vybaven manželskou postelí a samostatným lůžkem, sociálním zázemím (sprchový kout, toaleta) stylovým nábytkem, lednicí, televizí a wi-fi internetem.
Třílůžkový deluxe 4300 Kč
Apartmán je vybaven ložnicí s manželskou postelí, obývacím pokojem s jedním samostatným lůžkem, sociálním zázemím (vana, toaleta) sedací soupravou, stolem, židlemi, televizí a wi-fi internetem.
Čtyřlůžkový apartmán od 4700 Kč
Apartmán je vybaven dvěma samostatnými ložnicemi (v první ložnici je k dispozici manželská postel, ve druhé ložnici jsou pak dvě oddělená lůžka), sociálním zázemím (vana, toaleta), obývacím pokojem, sedací soupravou, stolem, židlemi, televizí, Wi-Fi internetem.

Pokoje Retro Club

Bazén, dobré jídlo a příjemná hudba.
Více o tomto ubytování
Cena od 2700 Kč
Vybrat pokoj k rezervaci
Komfort nejen na pokoji, to je naše část Retro. Jestli vás nebaví zůstávat v apartmánu, můžete využít blízké restaurace, nebo si jít třeba zaplavat do venkovního bazénu. Z terasy si můžete prohlédnout okolí a navečer se můžete zabavit v Retro music Clubu.
Upozornění: Tyto pokoje mají pouze omezený výhled z okna, nemají klimatizaci a jsou o víkendu (páteční a sobotní noc) velmi hlučné, protože přímo sousedí s diskotékou!
Dvoulůžkový pokoj 2700 Kč
Pokoj je vybaven manželskou postelí, sociálním zázemím (sprchový kout, toaleta), stylovým nábytkem, lednicí, televizí a Wi-Fi internetem.
Třílůžkový pokoj 3600 Kč
Pokoj je vybaven manželskou postelí a samostatným lůžkem, sociálním zázemím (sprchový kout, toaleta), stylovým nábytkem, sedací soupravou, lednicí, televizí a Wi-Fi internetem.

Společná pravidla pro všechny

Žádáme Vás o jejich dodržování.
Snídaně se podává do 10:00 hod.
Příjezd na pokoj je mezi 16:00 - 20:00 hod.
Provozní doba recepce a vinotéky 8:00 - 20:00 hod.
Možnost úschovy kol.
Parkování zdarma.
Wi-Fi.
Obchodní podmínky pro ubytování

Spojte váš pobyt s akcí v Retro Music Clubu

Ukázat akce
© 2020 Vinařství U Kapličky s.r.o. 
|
web by 
Máte vybráno pokojů v hodnotě 0 Kč Rekapitulace objednávky Pokračovat
Top crossmenuchevron-down