Menu
Rezervace
Menu
Novinky

Kongres

Nabízíme Vám dokonalé variabilní prostory pro uspořádání akcí, které lze využít v rozsahu malých a středně velkých národních i mezinárodních kongresů typu konference, školení, jednání, eventů, večírků a dalších.

Široká nabídka služeb pro vaše školení,
kongres, konferenci nebo firemní akci

Lucie Jahodová
+420 724 054 955
obchod@vinarstviukaplicky.cz
Petra Otřísalová
+420 720 958 061
akce@vinarstviukaplicky.cz
Udělejte ze své firemní akce večírek, na který jen tak nezapomene. Realizujte jej v reprezentativních a důstojných prostorách našich kongresových center. Připravili jsme pro vás nejen hezké, ale také praktické, plně vybavené prostory v klasickém, korporátnějším, či v typicky moravském stylu.

Plánujete pokračovat večerní zábavou? Nechte váš večer na nás a rozmazlíme vám jazyky špičkovou mezinárodní či moravskou kuchyní a cateringem na míru. Všechny naše prostory jsou snadno dostupné, s parkovacími plochami až pro 150 vozidel.

Po akci není nutné ihned odjíždět k domovu, můžete využít pohodlného ubytování v našem penzionu a následný den si užít relaxaci v našem fitness nebo wellness centru. Jako bonus si můžete zakoupit víno z naší nabídky a uplatnit si ho jako daňově uznatelný náklad.

Naše konferenční sály

Vyberte si sál, který vám bude nejvíce vyhovovat

Kongresové centrum Na Vyhlídce

Kongresové centrum Na Vyhlídce disponuje dvěma sály. Velký konferenční sál s rozměry 24 x 7,7 m a Malý konferenční sál s rozměry 17,8 x 8,1 m.
Nové moderní kongresové centrum Na Vyhlídce je spojením dvou konferenčních sálů a terasy, s překrásným výhledem na Lednicko - valtický areál. Svým vybavením a svojí polohou je celé centrum ideálním místem k organizování všech druhů eventů, jako jsou kongresy, školení, konference, prezentace, svatby a teambuildingové aktivity.

Kongresové centrum se nachází v nové části areálu Vinařství U Kapličky a rozšířilo tak kapacitu celého areálu, včetně restaurace Na Vyhlídce o 31 nových pokojů. Restaurace Na Vyhlídce je připravena k možnosti uspořádání soukromých akcí, svateb, večírků, školení či příjemných posezení s přáteli na objednávku.
Velký konferenční sál
Velký konferenční sál Na Vyhlídce o rozměrech 24 m x 7,7 m a výškou stropu 2,4 m je plně klimatizován, celá místnost je bez sloupů s přístupem na venkovní terasu.
Malý konferenční sál
Malý konferenční sál Na Vyhlídce o rozměrech 17,8 m x 8,1 m a výškou stropu 2,4 m je plně klimatizován, celá místnost je bez sloupů s přístupem na venkovní terasu.

Kongresové centrum Vinařství

Kongresové centrum Vinařství disponuje jednou konferenční místností o velikosti 17 x 6,7 m.
Kongresové centrum se nachází v původní zástavbě Vinařství U Kapličky. Společně s nabídkou  konferenčního sálu vám pro vaši firemní prezentaci, event či školení můžeme nabídnout  jedinečné prostory našeho Retro Music clubu. Svým vybavením a svojí polohou je celé centrum ideálním místem k organizování všech druhů eventů, jako jsou kongresy, školení, konference, prezentace, svatby a teambuildingové aktivity.
Konferenční sál ve Vinařství
Konferenční sál ve Vinařství o rozměrech 24 m x 7,7 m a výškou stropu 2,4 m je plně klimatizován, celá místnost je bez sloupů s přístupem na venkovní terasu.

Teambuilding pro účastníky

Udělejte ze semináře, kongresu, nebo konference skvělou událost, kterou si v pozitivním světle zapamatuje každý!
Jak toho docílit? S naším speciálním programem.

Vinařství U Kapličky vám svou polohou nabízí ideální zázemí pro odpočinek a relaxaci, ale i aktivní trávení volného času uprostřed přírody a vinohradů. Na přání vám můžeme připravit bohatý teambuildingový program. Uspořádáme vám sportovní rybářské závody na našich rybnících, sportovní střelbu na asfaltové terče, zařídíme vám půjčení kol, segwayů, čtyřkolek, či pronájem kočáru s koňmi. Zajistíme v okolí Kapličky aktivní paintball a také vyhlídkové lety balonem nad Pálavou a Lednicko – valtickým areálem. Řekněte nám, po čem toužíte a my vaše teambuildingové sny splníme!
Chci teambuilding

Zanechte nám na sebe kontakt a ozveme se vám

Univerzální form na tmavé pozadí
© 2020 Vinařství U Kapličky s.r.o. 
|
web by 
Máte vybráno pokojů v hodnotě 0 Kč Rekapitulace objednávky Pokračovat
Top crossmenuchevron-down