Menu
Rezervace
Menu
Novinky

Fitness

Navštivte naše profesionálně vybavené Fitness centrum s rozlohou 250m²
Otevřeno od pondělí do neděle 9 - 21:00 hod.

Nabídka služeb fitness centra

Dotazy volejte
+420 601 130 644
Teď je správný čas udělat něco pro své tělo. Něco prospěšného. Naše fitness centrum je pro to ideální. Kromě mnoha služeb nabízíme také různé tréninky, výživové poradenství a mnohem více, co vám pomůže k tomu, abyste se cítili co nejlépe, jak fyzicky, tak psychicky, protože jak se říká, ve zdravém těle zdravý duch. 

Celý areál je v příjemném a vzdušném, moderním prostředí. S rozlohou 250 m² je zaručeno, že se tu pro každého najde dost místa.

Poskytujeme více než 40 profesionálních strojů, každý tu najde něco pro sebe. Jste nováček a chcete se naučit s činkami? Nebo jste někdo, kdo se vyzná v kulturistice a chcete si dát nějaké to ,,odpočinkové“ posilování? Určitě najdete to, co hledáte.

Silová zóna

V této lokalitě najdou své všichni, kteří chtějí své tělo tvarovat. Pokud jste na stopách tělesné dokonalosti, určitě se tu zastavte. Můžete si zde také pomoci od bolestí zad, kloubů a jiných neduhů.

Cardio zóna

Cvičení v cardio zóně vás rozehřeje pro náročnější trénink, je však vhodné také k cílenému cvičení. Čeho docílíte v cardio zóně? Můžete zrychlit svůj metabolismus a posílit spalování tuků, můžete posílit svůj kardiovaskulární systém a vyplavit škodlivé toxiny z organismu.

Bar s nutričními doplňky

V tomto baru načerpáte sílu a nutné živiny pro další posilování. Nebo se zde můžete občerstvit, to je na vás.

Osobní trenéři

Zeptat se není nikdy na škodu. Nechte si poradit od profesionálů, kteří vás vyšlou na správnou cestu za tělesným zdokonalením.

Kruhové tréninky

Kruhový trénink je druh intenzivního cvičení, při kterém se procvičuje celé tělo. Člověk v cyklu oběhne několik stanovišť a na každém posiluje jinou část těla. Tělo tak sílí a hlavně si pěstuje výdrž a dochází k posílení regenerativních schopností.

Výživové poradenství

Cvičení je jen půlkou úspěchu. Tou druhou je správný jídelníček. Jezte zdravě, ale také efektivně. Jak na to vám poradí naši výživoví poradci.

Komplexní diagnostika složení těla

Mnoho různých přístrojů a mnoho různých statistik. Poznejte své tělo a zjistěte tak, co zlepšit, neboť porozumění je klíčem k úspěchu.

Sportovní masáže

Sportovní masáž je typ masáže, která má připravit sportovce k tomu nejlepšímu výkonu. Je to systém hmatů a pohybů, které připraví tělo k překonávání limitů a přepisování historie.

Ceník služeb

Jednorázový vstup dospělí
120
 Kč
10ti vstupová pernamentka fitness
1000
 Kč
Měsíční permanentka fitness
1200
 Kč
Měsíční permanentka wellness & fitness
2500
 Kč
Jednorázový vstup na Multisport kartu
bez 
doplatku
Dětem do 6 let vstup zakázán
Lekce v aktuálním týdnu
Lekce v příštím týdnu
ČAS LEKCEPONDĚLÍÚTERÝSTŘEDAČTVRTEKPÁTEKSOBOTANEDĚLE
ČAS LEKCEPONDĚLÍÚTERÝSTŘEDAČTVRTEKPÁTEKSOBOTANEDĚLE

Po náročném tréninku zasloužený odpočinek

Wellness centrum
© 2020 Vinařství U Kapličky s.r.o. 
|
web by 
Máte vybráno pokojů v hodnotě 0 Kč Rekapitulace objednávky Pokračovat
Top crossmenuchevron-down