Rezervace
Novinky

Brigádník - wellness

Zajímá Vás tato pozice?

Napište nám

Informace k pozici

Co vás čeká

Obsluha wellness centra v areálu vinařství. Zajišťování chodu wellness centra s bazénem, saunami, hydromasážní vanou, odpočinkovou zónou a vodním barem. Prodej vstupenek, objednávky masáží a procedur, které zajišťují naši maséři, příprava zážitkových koupelí, práce s pokladnou, uzávěrky dne, podávání občerstvení v podobě nápojů na vodním baru.

Spolu se svými kolegy se staráte o spokojenost našich hostů, v případě potřeby poradíte a během dne a na konci pracovní doby se postaráte, aby bylo vše čisté a připraveno na další den.

V letních měsících se naši wellness zaměstnanci starají také o venkovní bazén a jeho okolí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

V našem teamu uvítáme příjemného a sympatického člověka se smyslem pro pořádek.

S chodem a technickým zázemím vás seznámíme a zaškolíme vás, na odbornější práci máme naše údržbáře.

Výhodou bude, pokud budete umět

Vaše zkušenosti z podobného prostředí - výhodou, ne podmínkou.

Co vám můžeme nabídnout

Práce na dohodu o provedení práce v nově zrekonstruovaném wellnessu s možností jeho využití ve volném čase. Vstup také do fitness pro naše zaměstnance zdarma, zvýhodněné stravování nebo slevy na naše produkty a služby.

Pracovní doba v turnusovém režimu - dlouhý/krátky týden, hrubá hodinová mzda 140,-Kč.

Napište nám